Gezellig een dag met Zayn

Maandag 17 augustus is ook Desiree weer begonnen met werken dus was maandag weer de oppasdag. Iets voor 7.00 uur waren we in de Kanaalstraat waar Zayn ons al op wachtte. Nog even snel gekletst met Desiree en toen wat opgeruimd ondertussen dat Ruud met Zayn bezig was. Daarna gespeeld nog even geslapen en toen was het tijd voor het fruithapje. Daarna een grote wandeling gemaakt en wat boodschappen gedaan. Tijd voor de boterham en toen kwam Bob gezellig even langs want mijn mail op de telefoon deed allemaal raar dus dat heeft Bob even opgelost. Daarna gespeeld etc en om 16.30 uur kwam Desiree weer thuis. Nog even gezellig zitten kletsen en toen was het weer tijd om naar huis te gaan en te koken. Na het eten hier nog wat aangesjouwd en toen nog even tv gekeken. Vandaag een paar foto’s van mij op het trouwfeest. Gisteren hadden we Ruud.

Danielle schreef op polarsteps:
Giethoorn

Vanmorgen ontbeten en daarna met Rex een rondje gedaan door het bos rondom de camping. Daarna was het tijd om op pad te gaan, vannacht heeft het flink geregend maar het zou droog blijven de rest van de dag. Op naar Giethoorn! Giethoorn, het mooiste en meest sprookjesachtige dorp uit Nederland. Het Nederlandse dorp waar de inwoners alleen maar kunnen rondvaren, wandelen of fietsen om zich te vervoeren. Jaarlijks komen er 1 miljoen mensen op bezoek in dit Hollands Venetië.

We starten met wandelen, het is toegestaan om over het fietspad in het centrum van het dorp te lopen. Dit Binnenpad loopt parallel aan de dorpsgracht van het dorp. Vanaf het voetpad (Binnenpad) heb je een mooi uitzicht op de huizen die naast het dorpskanaal staan. Na een wandeling over talloze bruggen langs het water was het tijd voor een lunch. Hier hadden we net besteld toen er een flinke regenbui kwam, goed getimed dus. Na de lunch terug gewandeld naar waar we gestart zijn om een bootje te huren en nog een rondje over het water te maken. Senna en Rex trokken veel bekijken samen aan de rand van de boot en ik vraag me ook af hoeveel foto’s er gemaakt zijn.

Dorpsrestaurant De Lange

Terug in de boomhut even opgefrist en Senna gespeeld. Rex was eigenlijk al half in dromenland maar we moesten toch nog eten. Dus op een kwartiertje lopen het centrum van Diever ingelopen om bij dorpsrestaurant De Lange een hapje te doen. Dorpsrestaurant De Lange in Diever heeft een rijke geschiedenis die teruggaat tot de vroege jaren 1900. Oorspronkelijk een klein café, groeide het uit tot een geliefde eetgelegenheid voor zowel lokale bewoners als toeristen. Met zijn karakteristieke houten interieur en gezellige sfeer ademt De Lange nostalgie en warmte uit. Het restaurant heeft door de jaren heen verschillende eigenaren gekend, maar heeft altijd vastgehouden aan zijn traditie van ambachtelijke gerechten met een moderne twist. De menukaart biedt voor ieder wat wils. Je kunt genieten van heerlijke wild-, vlees-, vis- en vegetarische gerechten, bereidt met verse en lokale ingrediënten.
Ik zie al verschillende bekende dingen voor ons, daar in Calvi. Dat gaat een hele mooie vakantie worden, dat weet…