Een sportieve dag
Zondag 7 september op tijd uit bed en gegeten en Ruud dacht eerste instantie dat hij vandaag alleen zou fietsen maar de groep was groter dan verwacht want Koen kwam fietsen met Sep en Maickel en Sander dus een mooi groepje. De horloge doet het goed dus dat is ook weer fijn. Na het fietsen was het douchen en tosti’s eten en daarna een klein rondje gelopen om daarna in de Oude baan te stoppen voor o.a de F1. Ik was s’morgens ondertussen boodschappen gaan doen en bloemen gehaald voor in de vazen want dat is altijd leuk als je thuis komt. Bij de F1 kijken werd het gezellig want Desiree, Vees en Zayn kwamen ook en natuurlijk ome Jos en tante Tiny. Deze waren weer veel te gek en hadden voor iedereen cadeautjes bij dus er werd heel wat uitgepakt. Na de F1 zijn Desiree, Vees en Zayn naar huis gegaan en wij hebben zijn friet gaan eten die Rob zelf gebakken had heerlijk. Tussen de F1 eten en voetbal zijn er ook nog twee loopauto’s die Senna heeft gekregen in elkaar gezet. Daarna was het weer tijd om voor de tv te gaan zitten want het Nederlands elftal moest spelen dus daar hebben we ook nog even naar gekeken. Het was dus een hele gezellige middag zo met zijn allen. Daarna naar huis gelopen met een ommetje en nog even tv gekeken en toen zat het weekend er alweer op.
Uitchecken
Danielle schreef op zondag 7 september:
vanmorgen na het ontbijt en de fles konden we zo instappen en vertrekken. De bandjes ingeleverd en op naar Panningen, want vanmiddag willen we toch nog een stukje Limburgse Vlaai. Gelukkig is bakkerij Jacobs gewoon op zondag open en kunnen we dus wat lekkers meenemen terug naar Brabant.
Formule 1 en voetbal
Met de middag waren we terug thuis. Dus auto uitpakken, opruimen, was aan zetten en Rex uitlaten. Daarna was het tijd om de Limburgse vlaai aan te snijden met ome Jos en tante Tiny, Veysi en Désirée en Ruud en Corina. Want de formule 1 ging beginnen. Daarna de friet pan aangezet voor een zondagsdiner met friet en snacks. En dan nu kijken we naar het Nederlands elftal en sluiten we het weekend en de mini vakantie af.
Ik zie al verschillende bekende dingen voor ons, daar in Calvi. Dat gaat een hele mooie vakantie worden, dat weet…