Een prachtig park

Vrijdag 19 december was het douchen voor Desiree, Zayn weer gezellig bij ons daarna zijn fles en ik snel onder de douche en daarna aan het ontbijt. Daarna alles ingepakt alles weer op zijn plaats gezet in het appartement, auto geladen en toen terug gereden naar het Hercules monument. Daar heeft Ruud ons afgezet en is toen zelf weer naar beneden gereden daar de auto geparkeerd en toen omhoog richting ons gelopen. Wij dalen en Ruud het eerste stuk stijgen.

Dus wij gingen met een pad naar beneden en konden af en toe afslaan richting de trappen. Er was niks te veel gezegd het was inderdaad prachtig en onderaan de trappen kwamen we elkaar tegen en konden we met zijn allen afdalen. We kwamen ook nog langs een prachtige waterval een brug etc in het prachtige park.

Het park is zo gigantische groot en staat onder unesco. De tocht naar beneden was 5 kilometer en onderaan gekomen zijn we wat gaan drinken en eten en ook Zayn heeft daar zijn fles gekregen. Daarna naar de auto gelopen en kon de reis naar huis beginnen. Om 15.00 uur was het tijd voor de fles van Zayn dus maakte we een tussenstop bij een pompstation en hebben daar ook meteen een hapje gegeten.

Na veel file en omleidingen reden we om 18.00 uur Dongen binnen en zijn we eerst Desiree en Zayn af gaan zetten. Daarna zijn we naar Danielle gereden want die had voor het eten gezorgd want Rob was naar een kerstborrel. Rond de klok van 20.30 uur zijn we naar huis gegaan en de auto leeggehaald en de eerste was aangezet.

Ik zie al verschillende bekende dingen voor ons, daar in Calvi. Dat gaat een hele mooie vakantie worden, dat weet…