Van alles wat
Dinsdag 25 augustus even langs de Oude baan geweest want vandaag vertrekken Rob, Danielle, Senna en Rex voor de laatste week en de laatste provincie. Daarna een paar boodschappen gedaan en thuis de kippensoep en de hachee opgezet. Daarna gewassen, gedroogd en gestreken. Wat opgeruimd computerwerk gedaan dus van alles wat. Na het avondeten met Ruud nog een rondje gelopen en verder wat tv gekeken.
Danielle schreef op polarsteps:
De laatste

Heerlijk in ons eigen bed geslapen en alles aan kant. Maar gisteren hebben we wat tassen weer opnieuw ingepakt. Vanmorgen ontbeten en gespeeld en na het fruit weer terug de auto in. We moeten nog één provincie aan doen om ze alle twaalf te hebben gehad. Dus de navigatie is ingesteld en we zijn weer onderweg, op naar Limburg!
Maastricht

Rond de middag komen we aan in Maastricht. Dus eerst het terras op voor de lunch. Daarna begonnen aan onze stadswandeling, en wat was deze cool. Wel warm met flink wat trappen, poeh buggy, hond en trappen is niet ideaal, maar we hebben het gered. Door kleine steegjes, oude gebouwen, stadsmuren, parken en de beste pleinen en straatjes. Nog een drankje om af te koelen en nu in de auto naar de supermarkt om daarna door te rijden naar het huisje.

Boshuisje Rivus

Rond 17.00 uur kwamen we aan op onze laatste overnachtingsplek, een kleinschalig park in het bos; we slapen in een boshuisje. Domein Sonnevijver — een privé-domein tussen twee visvijvers, aan de rand van Nationaal Park Hoge Kempen. Een bungalow tussen de bomen aan een riviertje. Niet helemaal in Limburg, maar echt op steenworp afstand. Na het uitladen en installeren een hapje gegeten en een rondje met Rex gedaan. Rob kijkt met Senna B&B (Senna met haar ogen dicht) en ik pak mijn leesboek erbij.
Ik zie al verschillende bekende dingen voor ons, daar in Calvi. Dat gaat een hele mooie vakantie worden, dat weet…