Een rare donderdag

Donderdag 27 augustus waren we natuurlijk op tijd uit bed want Ruud moest gaan werken maar we hoefde nog niet naar Senna want die is nog lekker op vakantie. Dus dan lekker vroeg de weekboodschappen doen dus om 8.00 uur al in de auto op weg naar de Netto. Bij Desiree alles afgegeven en gedeeltelijk opgeruimd en toen door naar huis om daar alles op te ruimen. Daarna nog zo wat aangerommeld en rond de klok van 10.45 uur kwam ook Ruud even terug naar huis om zich om te kleden want we hadden een crematie van de buurman. Deze keer was hij in Tilburg dat was al weer een tijdje geleden meestal is het in Oosterhout. Bij het afscheid nemen langs de kist moest iedereen een bloem uit het bloemstuk halen en meenemen dat had ik nog nooit meegemaakt. Daarna thuis gegeten met Ruud en die is toen weer gaan werken. Nog even thuis wat aangerommeld en topen nog een rondje gelopen en een paar kleine boodschapjes gedaan en halverwege kwam ik gezellig Desiree en Zayn tegen. Toen naar huis gegeten en lekker op de bank tv gekeken.
Danielle schreef op polarsteps:
Pietersheim

Na het ontbijt 8 minuutjes in de auto naar een toegangspoort van Nationaalpark De Hoge Kempen; Pietersheim. Hier hebben we route groen gelopen en de waterburcht bezocht. Deze korte wandeling laat je kennis maken met het domein Pietersheim en haar rijke middeleeuwse verleden via de Waterburcht, het kasteel en bijhorendende dreven. We wandelen over bospaden, langs een kinderboerderij en een grote speeltuin en sluiten af met een rondje bij de Waterburcht. Rex lekker gerend en goed moe zodat wij zo op pad kunnen en Rex lekker in de airco in het boshuisje kan blijven.

GaiaZoo

Rex ligt lekker koel dus wij stappen de auto in naar GaiaZoo. Midden in het Zuid-Limburgse heuvellandschap, in een prachtige, bosrijke omgeving ligt volgens zeggen één van de mooiste dierentuinen van Europa: GaiaZOO. Dat moesten wij natuurlijk ook zien. Tijdens een wereldreis ontdek je vier gebieden; Taiga, Limburg, Rainforest en Savanna en sta je oog in oog met meer dan 150 unieke en bedreigde diersoorten. Leeuwen, giraffen, gorilla’s, neushoorns, rode panda’s en veelvraten. GaiaZOO is al meerdere keren bekroond tot leukste uitje van Nederland. Het is een prachtig aangelegd park met gigantische verblijven en heel veel informatieve bordjes voor kinderen. Het ziet er prachtig uit, maar wij vinden het persoonlijk gewoon een hele mooie wandelronde, en voelde het niet echt aan als een dierentuin. Wel een hele leuke fijne middag. Al was het wel een beetje warm. Nu terug naar Rexje.

Ik zie al verschillende bekende dingen voor ons, daar in Calvi. Dat gaat een hele mooie vakantie worden, dat weet…